Horus

Horus Movies

Zostaliśmy powołani do życia w 2015 roku, a egipski bóg nieba – HORUS stał się naszym patronem. Jesteśmy entuzjastami i pasjonatami sztuki filmowej. Naszym celem jest tworzenie i prezentowanie ambitnych, intrygujących obrazów, które będą oddziaływać nie tylko na wytrawnych kinomanów. Robimy kino skłaniające do refleksji, z wartościami, o wysokich walorach artystycznych, gdzie wizualna strona – scenografia, kostiumy, a także muzyka – są doskonałym dopełnieniem pracy scenarzystów, reżysera oraz gry aktorów.

Filmy

Byliśmy co-producentem wykonawczym amerykańsko-polskiego filmu “I’ll Find You” / „Znajdę Cię” (znanego również pod tytułem „Music War and Love”). W czasie powstawania tego filmu zajmowaliśmy się każdym etapem jego produkcji. Współpracując przy tym z najlepszymi specjalistami z dziedziny filmu w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Europie.
Byliśmy Executive Producentem najnowszego filmu Romana Polańskiego “J’accuse” / „Oficer i Szpieg”. Ekranizacja została nagrodzona na festiwalu Filmowym w Wenecji Srebrnym Lwem.

Test oglądalności

Jeśli jesteś producentem, reżyserem lub dystrybutorem filmowym i zastanawiasz się jak Twój film zostanie przyjęty przez publiczność, to trafiłeś pod dobry adres. Jesteśmy w stanie przygotować profesjonalne testy odbioru Twojego filmu przez każdą grupę docelową. Analiza otrzymanego materiału jest oparta na ściśle opracowanym algorytmie, dzięki czemu w wymierny sposób będziesz mógł ocenić potencjał swojej produkcji.